Za MyHome.cz stojí mladý team analytiků, programátorů, webdesingerů a dalších lidí s praxí jak v IT tak ve vedení firem a projektů. Nenabízíme jen strohé krabicové řešení, naším cílem je uspokojit každou potřebu zákazníka. Nezáleží na její velikosti!

Abychom lépe chápali naši nejrozsáhlejší klientelu (provozovatelé e-shopů), provozujeme své řešení v ostrém provozu a testujeme nové komponenty v reálné zátěži. Získáváme tak výbornou zpětnou vazbu a víme přesně co lidé kteří s těmito systémy přijdou do styku potřebují. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout, že to co jim dodáváme potřebují. Jako náš zákazník, si také můžete být jisti že každá komponenta pro Vás bude snadno a rychle ovladatelná  - šetříme tak Vaše náklady na provoz.

Ukázkový projekt naleznete na www.repliky.info

Další naší doménou jsou i jiné webové aplikace, ať již pro inetrnet nebo intranet. Používáme moderní přístupy a individuální řešení každého problému. Neděláme rozdíly mezi velkým a malým zákazníkem a vyslechneme i žádosti jednotlivců. Výhodou webových aplikací je jejich snadné nasazení na širokou platformu koncových zařízení.

Dnešní svět informatiky a elektroniky je velice obsáhlý a ne každý se v něm dokáže zcela orientovat. Máme team lidí kteří sledují ceny a nové trendy ve všech těchto odvětvích. Jsme schopni Vám zajistit prodej, případně vést Vaše výběrové řízení. Pro většinu zákazníků zařizujeme kompletní dodávky počítačů a příslušenství, telefonů a ústředen, kabeláží včetně projektových návrhů, až po průmyslové technologie řízení.

Důležitou aktivitou naší společnosti je také správa počítačů či počítačových sítí, v případě havárie systému našeho zákazníka jsme připraveni ihned zasáhnout a minimalizovat případné ztráty našich klientů.

Zajišťujeme také prodej počítačových a herních systémů pro koncové zákazníky.

Akční nabídka E-shopu -> nechte si od nás zavést systém internetového obchodu se vším všudy. Nenabízíme jen holý software ale kompletní řešení včetně know-how.
Vytěžte maximum pro Váš e-bussines z našich zkušeností.

Nový vzhled pro www.airsofthouse.cz 


Stránka pro Souboj titánů 2008


Nový design a engine www.Repliky.INFO

Hlavní stránkaKontaktyMyHome.cz
IT řešní
O firmě
Myhome.cz
Weby a e-shopy
Myhome.cz
Prodej IT
Myhome.cz
Tisk a reklama
Myhome.cz
Aktivity
Myhome.cz
Kontakt